- Hoşgeldiniz

Arnavutköy Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 278 Firma, 110 Haber, 3 Ürün ve 17 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Arnavutköy Kombi Servisi

Adres : Anadolu Mah Necip Fazıl Caddesi no : 89 /A

Telefon : 0544 841 26 01

E-Posta : arnavutkoykombiservisi@gmail.com

Vizyonumuz

Kombi Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider olamayı hedef seçmiş bir kuruluştur.

 

Misyonumuz

Hizmetlerimizde; Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmayı öncelikli tutuyoruz.

 

 

 

Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz ECA,  DemirDöküm, Vaillant, Protherm,  Baymak,  Ariston,  Alarko,  Buderus ,  Bosch ve  Ferroli kombilerinizin tamir ve bakımını servis olarak teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız. Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır. Bizim için yerinde tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur. Ancak ve ancak cihazdaki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Ayrıca cihazlarınızda tamir edilmek ve parçalarını değiştirmek amaçlı atölye ye alınmasını gerektiren aksamların hazır vaziyette olanları, ya da yenileri, mobil servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız

aarr

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Arnavutköy Rehber