- Hoşgeldiniz

Arnavutköy Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 277 Firma, 110 Haber, 3 Ürün ve 17 İlan Bulunuyor.

Karabayır Mimarlık ve Proje Arnavutköy

Adres : Adres: Merkez Mah. Fatih Cad. Berkay sk. Gürses İş Merkez No:1/13

Telefon : 0 (212) 597-7017

Telefon 2 : -

Faks : -

-

-

Karabayır Mühendislik

1994 yılında kurulan KARABAYIR NALBURIYE ile yapım malzemelerini temin hizmetleri ile girdiğimiz inşaat sektörüne sırasıyla taahut, müteahhitlik ve mühendislik faaliyetleriyle bugün geniş bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Kurucumuz ve babamız Mustafa Karabayır ın bize rehber olan ebedi öğretileriyle önceliğimiz güveni ve emanet düsturunu işlerimize hâkim kılmaktır. Arnavutköy  de Sizlere ve  yaşamınıza  değer  katmaya devam ediyor.

            Misyonumuz; dürüst, güvenilir, yüklendiğimiz her işi titiz bir emanetçi tavrı ile gelişen teknolojiye uyumlu, standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla sektöründe bir marka olmak ve bu hedeflerimizi sürekli yükseltmektir. 

            İnşaatçılığın temelini oluşturan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Karabayır Mühendisliğin esas aldığı temel kavramlardır.

            Vizyonumuz, Sınırların kalktığı, rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde hizmet kalitesini, hizmet sürekliliğini, donanımını ve yatırımlarını ve bilgi-işlem teknolojisini sürekli yenileyerek bir dünya şirketi olmaktır.

            Paydaşlarının memnuniyetini ön planda tutarak  müşteri sadakatini kazanmak, var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesine ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmak ve bu hedeflerimizin sürekliliği bizim temel ticari anlayışımızdır.

Saygılarımla..

Nurettin KARABAYIR (İNŞAAT MÜH.)

18 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.562 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Arnavutköy Rehber