- Hoşgeldiniz

Arnavutköy Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 278 Firma, 110 Haber, 3 Ürün ve 17 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

TZ GROUP Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri

Adres : Merkez Mah. Bengisu Sk. No:8/A(Yurtiçi Kargo Yanı) Arnavutköy/İST.

Telefon : 02125975225

E-Posta : turkuazbilgisayarsistemleri@hotmail.com

TZ Group teknolojiyi herkes için kolay ulaşılabilir hale getirmek amacıyla 2011 yılında kuruldu. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda pek çok ilke imza attık ve sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürdük. TV, ses ve görüntü sistemleri, cep telefonları, bilgisayar, projeksiyon, kamera sistemleri, LCD, laptop, yazıcı, 3D yazıcı, kaşe, toner, barkod sistemleri, oyun ve hobi ürünleri, süs eşyası, elektronik eşya, tabela sistemleri vb. teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaya çalışmaktayız.

TZ Group, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla öncelikle Arnavutköy’ ün lider teknoloji perakendecisi konumunda yer almaktadır Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TZ Group, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası desteğini devam ettirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

TZ Group, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır. Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız.

Hepimizin vazgeçilmez hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte başarılı olmak için uğraşır, bazılarımız yalnızca mutlu olmak ister. Potansiyelinize ulaşabilmeniz için yorulmadan sizin adınıza çalıştık ve kapsadığı teknoloji ve yazılımlarla tüm gereksinimlere yanıt veren, zengin bir bilgisayar yelpazesi kurmaya çalıştık. Her ne yapmak isterseniz, size daha iyisini yapmanız için yardım edebiliriz.

ALO TZ GROUP: 0212 597 5225

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Arnavutköy Rehber